Hľadáte darčeky pre mužov nebo ženy k narodeninám? Vianoce sa blížia a neviete čo dať svojim blízkym pod stromček? Darček pre mamu nebo otca? Z čoho budou mať radosť? Chcete prekvapiť priateľa alebo priateľku na Valentína a hľadáte vhodné valentínske darčeky? Chystáte sa na svadbu a zháňate svadobný dar pre novomanželov? Chce to darček, ktorý je originálny, osobitý a urobí radosť na celý život: Drevené hodinky s vlastným venovaním.

Najskôr sa poďme, ale pozrieť trochu do histórie.

Prečo vôbec dávame darčeky - darčeky z lásky

Dávania darčekov má dlhodobú tradíciu, ktorá siaha hlboko do minulosti. Neexistuje jedna, ale niekoľko teórií pôvodu darovanie darčekov. Podľa sociológov sa darovanie vyvinulo pôvodne kvôli zvádzanie potenciálnych partnerov a následnej spoločnej starostlivosti o plod. U zvierat sa jedná o prirodzené správanie. Nie je to prirodzená ľudská vlastnosť, ale s pribúdajúcim vekom sa to človek veľmi skoro naučí. Už malé detí zisťujú, že s dobrovoľným zdieľaním a darovaním darčekov si budujú vzťahy. Aj v archaických spoločnostiach darčeky mali zvláštny význam. Používali sa k uzavretiu mieru a na udržanie vzájomnej podpory. Darovanie darčekov je tiež v religióznom kontexte. Vo všetkých náboženstvách je obeť dôležitým rituálom. Obetnými darmi ľudia chceli uctiť a získať milosť bohov. Kresťanské Vianoce možno interpretovať ako sviatok obete: ako poďakovanie za "Boží dar", narodenie Krista.

V dnešnej dobe darujeme z lásky, skrátka chceme druhému ukázať, ako moc pre nás znamená. Ani sa nemusí jednať o špeciálnu príležitosť, ako narodeniny, meniny, Vianoce. Občas chceme len tak niekomu urobiť radosť alebo mu poďakovať. Krásne a originálne darčeky sú módne doplnky z dreva. Poteší každého muža a ženu akéhokoľvek veku. Drevo dýcha, vonia a je príjemné na dotyk. Vždy tak so sebou nosíte kúsok prírody.

Drevené hodinky s gravírovaním a vlastným venovaním

Ako sa hovorí: čas je drahý alebo čas sú peniaze. Je potrebné si ho strážiť, nech nezmeškáme dôležité udalosti. Ale musí to mať štýl a eleganciu. Drevené hodinky značky Duppau sú už dlho obľúbeným darčekom pre mužov a ženy. Starostlivo spracované domáce a exotické drevo spojené s kvalitnými quartz strojčeky. Ľahkosť a jedinečný dizajn, s ktorým sa dá odlíšiť a ukázať svoju individualitu. Do našich pánskych drevených hodiniek a dámskych drevených hodiniek dávame nielen lásku, ale aj vlastné nápady. A je to poznať. Naše drevené hodinky sú unikátne presne ako vy.

Darček nemusí byť drahý. Darček by mal byť osobné a od srdca. Darčekom chcete ukázať, že ste mu venovali čas a starostlivo ho vyberali s láskou. Najlepšie sú darčeky s vlastným venovaním - textom, obrázkom alebo ich kombináciou. Preto ponúkame k našim dreveným hodinkám gravírovanie zadarmo. Veľmi obľúbeným je potrebné meno a srdiečko, ako prejav hlbokej lásky. Skúste sa zamyslieť nad tým, čo obdarovaný má rád, v čom je pre vás výnimočný a určite prídete na to správne venovanie. Pri výbere vám samozrejme radi pomôžeme. S gravírovaním získate originálny darček, ktorý veľmi milo prekvapí a urobí veľkú radosť. Keď si vaša milovaná osoba nasadia naše gravírované hodinky, vždy si vybaví krásne spoločné chvíle strávené s vami. Pozrite sa na ukážky našej práce v sekcii gravírovanie.